Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /home/html/amiya7777.savana-hosting.cz/public_html/agnikanasgroup.cz/wp-config.php on line 109
Tajemství štěstí V Praze - Agnikana's Group

Po cestě na Songs of the Soul do Japonska jsme se zastavily v Praze, kam jsme byly pozvané na večer věnovaný Mezinárodnímu dni štěstí s názvem Tajemství štěstí. Svátky jsou obecně úžasné, ale den štěstí je určitě jeden z těch nejúžasnějších. Šťastný chce být přeci každý z nás! Nemusíme se nutně hlasitě smát od ucha k uchu, ale každý z nás hledá klid, spokojenost a radost uvnitř sebe. No a v den štěstí si to takhle každý může řádně připomenout a jaksepatří na tom zapracovat. Je dobré být optimistický, s nadhledem přistupovat ke všemu, co nás potká. Občas můžeme někoho pochválit a rozhodně nezapomeneme pochválit sami sebe.  Úplné dokonalosti potom dosáhneme, když se takový stane každý den… ne jen ten Mezinárodní den Štěstí.

Na tom našem večeru věnovanému štěstí bylo radostných lidí opravdová kopa. Byl připravený nejen krásný program s hudbou a recitací, ale také výborné občerstvení. Zkrátka dokonalé naladění na naše turné v Japonsku :O)