Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /home/html/amiya7777.savana-hosting.cz/public_html/agnikanasgroup.cz/wp-config.php on line 109
Koncerty Na Slovensku A V Moravském Písku - Agnikana's Group

V úterý 19. 3. se konal koncert v Trenčíně v galerii M. A. Bazovského. Prostředí mezi krásnými vystavenými obrazy bylo velmi příjemné a na koncert přišlo okolo 40 lidí. Další dva koncerty byly ve čtvrtek 21. 3. v Povážské Bystrici a Žilině. Povážská Bystrica nás přijala ve velkém sále místní střední školy. Odpovídalo tomu také obecenstvo, které bylo z velké části tvořeno mladými posluchači. Docela mě překvapila jejich příznivá reakce na konci koncertu. Když jsme společně odcházeli ze školy, tak nám děkovali za koncert, který se jim velmi líbil. Koncert v Žilině se konal týž den večer na Malé Scéně. Na pódiu jsme objevily klavír a z naší zkoušky vyplynuly 3 písně, které jsme na koncertě s tímto klavírem zazpívaly. Byl to zážitek nejen pro posluchače, ale také pro nás, protože Agnikana hraje na klavír opravdu velmi dobře. V pátek 22. 3. se konal náš 280. koncert blízko Zlína v malém městečku Moravský Písek, rodišti našeho kamaráda Vítka, který celý koncert uspořádal. Byla docela velká zima, a tak nám hezky zatopili v kamnech na místní Sokolovně – v místě, kde se lidé z okolí setkávají na různé akce. Na koncert přišli hlavně mladší příznivci hudby. Někteří se po koncertě přiznali, že přesně nevěděli, jaký druh hudby mají očekávat. Ne všichni vědí, co je to meditativní hudba, ale bylo vidět, že se všem koncert líbil a mnoho z lidí využilo příležitost zeptat se nás na různé otázky nebo si koupit hezkou knihu či CD.

Každý koncert je vždy v něčem jedinečný. Je to dáno rozdílným prostředím a také obecenstvem. Vždy mě potěší, když vidím u posluchačů úsměv a mám pocit, že jsme společně alespoň na chvíli vytvořili atmosféru, ve které se lidé cítí velmi dobře a jsem ráda, že všichni odcházíme domů plní míru a radosti.

Anusobhini :O)

Zajímavosti z našich cest:

Turné v Japonsku Naše návštěva Vietnamu