Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /home/html/amiya7777.savana-hosting.cz/public_html/agnikanasgroup.cz/wp-config.php on line 109
Koncert Ve Zlíně A Nahrávání CD - Agnikana's Group

Tentokrát jsme za obecenstvem nemusely cestovat nijak daleko… koncert duchovní hudby se konal ve Zlíně, kde většina z nás bydlí. Je nutné ale poznamenat, že to vůbec neznamenalo, že by tento koncert byl pro nás snadnější, než ostatní. Na tento víkend za námi totiž přijela Bartika z Heidelbergu s velkým cílem, natočit s námi nové CD. Prvním pokusem bylo stvořit toto CD na živo, přímo při pátečním koncertě. V Alternativě, kde se akce konala, je koneckonců vynikající akustika, tak proč to nevyzkoušet? Vystupovaly jsme tedy v obležení zvukové techniky a některým se zlehka nervozitou roztřásl hlas nebo alespoň paličky v ruce. Kdo ví, proč… každopádně na tomto koncertě jsme si vyčerpaly dostatečnou dávku chyb na to, abychom si mohly myslet, že nové CD bude tentokrát snadnou kořistí. Jisté je, že z pátečního koncertu žádné „life“ CD nebude.

Druhým pokusem bylo seriózní nahrávání – každý nástroj samostatně a bez chyb! V průběhu následujících dvou víkendů jsme se koncentrovaly na to, připravit pro Bartika co nejvhodnější materiál pro mixování CD. Doufejme, že tento druhý pokus už byl úspěšný a vy se můžete těšit na naše již čtvrté CD!